e. info@dijitalkocun.com

t.+90 537 253 5170

Gizlilik İlkelerimiz

 

dijitalkocun, siz değerli müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet verebilmek adına temel kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, e-posta, ilgi alanlarınız, mesleğiniz vb.) sizlerden talep etmektedir. Talep edilen bilgiler, gelecekte şahsınıza hazırlanabilecek özel promosyonlarda, dönemsel kampanya çalışmalarında ve operasyon (emailing) işlemlerinde kullanılmak üzere sadece dijitalkocun bünyesinde saklanmaktadır ve kullanılmaktadır. dijitalkocun, formlardan topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Siz  değerli müşterilerimize ait bu bilgiler, sadece resmi makamların bilgi talebinde bulunması durumunda ve  yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Siz değerli müşterilerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizler ve biz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece şahsınız değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.  Siz değerli müşterilerimizin, tarafımıza göndermiş olduğunuz e-postaların güvenliği, gizliliği ve saklanması da tarafımızca sağlanmaktadır.

Gizlilik konusunun bizim için çok hassas bir konu olduğunu, bu sebeple son derece dikkate aldığımızı tekrar belirtir ve herhangi bir sorunuz olması durumunda info@dijitalkocun.com adresinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.